Інформація про школу

2018/2019 навчальний рік

Комунальний заклад «Харківський спеціальний навчально-виховний комплекс № 7» Харківської обласної ради був заснований у грудні 1949 року. Це навчальний заклад  для 320 вихованців, які страждають порушеннями мовлення та потребують особливих умов навчання та виховання. У НВК діти навчаються 10 років – з 1 по 10 клас. Учні отримують свідоцтво про базову загальну середню освіту.

В школі налагоджена п’ятиразова система харчування.IMG_3146

Навчання та виховання забезпечують 64 педагогічних працівника: директор, 41 вчитель (19 із них мають освіту логопеда, 5 – дефектологів), 19 вихователів, психолог, соціальний педагог, педагог-організатор:

- «Учителі-методисти» – 4,

- «Старші вчителі» – 8,

- Спеціалісти вищої категорії – 20,

- Спеціалісти І категорії –17,

- Спеціалісти ІІ категорії – 6,

- Спеціалісти – 21

3 – спеціалісти  медичного профілю (лікар, дієтсестра, 2 медсестри ).

У закладі працюють гуртки: «Театральний гурток», «Юний столяр», «Веселі старти»,«Чарівні акварелі», Творче  об’єднання «Основи учнівського самоврядування».

У школі є 2 комп’ютерних кабінета, 1 комп’ютерно-лінгафонний кабінет, LEGO-кабінет, інтернет, бібліотека, швейна та теслярна майстерні, кабінети логоритміки, велика та мала спортивні зали, актова зала, їдальня, харчоблок, кабінет психолога, ігрові кімнати та кімнати відпочинку, 25 спальних кімнат.

Колектив школи за досягнення нагороджений Дипломом «За співпрацю і підтримку дітей з особливостями психофізичного розвитку в житті» Української асоціації корекційних педагогів, Грамотою Головного управління освіти і науки Харківської облдержадміністрації «За покращення житлово-побутових умов вихованців» (2009 рік), Дипломом III ступеня за участь у шостій регіональній відкритій виставці-конкурсі «Моделі сучасних інтернатних  навчальних закладів»  за впровадження в навчально-виховний процес інноваційних освітніх технологій (2009).

Учні НВК нагороджуються дипломами за призові місця в різноманітних конкурсах і фестивалях.

Наша школа співпрацює з Харківським національним автомобільно-дорожнім університетом,  Департаментом житлово-комунального господарства та розвитку інфраструктури облдержадміністрації.

Шкільна мережа: 23 класи та 2 дошкільні групи для  259  вихованців
Мова навчання: українська та російська
Директор: Масловська Ю.С.
Часи прийому громадян: з 10:00 до 16:00 понеділок, середа, п’ятниця.
Заступник з НВР: Козлітіна О.В.
Заступник з ВР: Самойленко Н.Г.
Заступник з АГЧ: Мірошниченко В.В.
Адреса: Харків 61033, вул. Шевченка, 222
Телефон:  707-08-50, 704-00-25
Секретар:І.О.Оніщенко
E-mail:   spetsnvk7@internatkh.org.ua
Web-сайт: http://kzhsnvk7.com.ua/