Много шаблонов для WordPress на wordpreso.ru; полезные заметки для автомобилистов на avto-robot.ru. Обзоры полезных веб-сервисов и CMS на druweb.ru.

Безпечна країна

Nov 15, 2019 | Рубрики Новини

15 листопада 2019 року в рамках ІІ етапу Тижня безпеки дорожнього руху вчителі нашої школи провели єдиний урок «Безпечна країна». Метою уроку було поглибити знання учнів про правила дорожнього руху; повторити основні правила пішоходів; сприяти розвитку навичок поведінки на дорозі; виховувати увагу.

Ми пішоходи

Nov 14, 2019 | Рубрики Новини

14 листопада 2019 року вихователь Васильєва Л.П. у групі № 7 провела виховну бесіду «Ми пішоходи». Метою заходу було повторити правила дорожнього руху; розвивати уважність та спостережливість на дорозі.

Калейдоскоп

Nov 14, 2019 | Рубрики Новини

14 листопада 2019 року до нашої школи завітав театр зі спектаклем «Калейдоскоп». Діти розгадували ребуси та загадки і відповідали на цікаві запитання.

Це треба знати всім

Nov 12, 2019 | Рубрики Новини

12 листопада 2019 року до нашого закладу завітав інспектор ВЗГ УПП (патрульна поліція) з профілактичною бесідою з безпеки дорожнього руху в рамках єдиного уроку, який пройде 15 листопада.

Осінь закружляла

Nov 8, 2019 | Рубрики Новини

08 листопада 2019 року в нашому закладі для учнів молодшої школи пройшло свято осені «Осінь закружляла».  

08 листопада 2019 року бібліотекар Анісенко Т.П. до Дня української писемності та мови з учнями 5-В класу провела вікторину «Чи знаєш ти українську мову?». Метою заходу було перевірити в ігровій формі знання учнів про рідну мову.

08 листопада 2019 року вчителі нашої школи до Дня української писемності та мови провели години спілкування в 1-10 класах з метою доповнити знання школярів відомостями про виникнення писемності, про історію та розвиток рідної мови; сприяти усвідомленню значення рідної мови; виховувати прагнення передати нащадкам наш скарб – українську мову.

Дорожні знаки

Nov 7, 2019 | Рубрики Новини

07 листопада 2019 року вихователь Качинська І.В. у групі № 3 провела захід «Дорожні знаки». Метою заходу було продовжувати ознайомлювати учнів із різновидністю дорожніх знаків, їх значення; повторити правила дорожнього руху та пішохода. Виховувати спостережливість, відповідальність.

07 листопада 2019 року вихователь Ма’рєнкова Я.В. у групі № 5 провела виховну бесіду «до Дня української писемності та мови». Метою бесіди було: поглибити знання учнів відомостями про виникнення писемності, про історію та розвиток рідної мови; показати її красу і багатство, розкрити її необхідність у житті людини; виховувати любов і повагу до рiдного слова, любов [...]

06 листопада 2019 року вихователь Лебединець О.М. у групі № 8 провела бесіду «Життя прекрасне – не губи його». Метою бесіди було: формування усвідомленого розуміння поняття “життя”, його унікальності, цінності, значущості для кожної особистості; формування почуття особистої гідності; утвердження у поведінці дітей позитивних якостей особистості, формування навичок протидії шкідливим звичкам.

Страница 1 из 114 1 2 114 Вперед →