Много шаблонов для WordPress на wordpreso.ru; полезные заметки для автомобилистов на avto-robot.ru. Обзоры полезных веб-сервисов и CMS на druweb.ru.

Наші випускники

Jun 27, 2022 | Рубрики Новини

Який би не був важкий час, але діти отримали свої документи про закінчення школи.  Випускники отримали свідоцтва про здобуття базової середньої освіти. 

Останній дзвоник-2022

Jun 10, 2022 | Рубрики Новини

СВЯТО (дивись, натиснувши на слово “свято” Сьогодні, 10 червня, у школі пролунає «останні дзвоники». Завершується навчальний рік, починається пора канікул. Для кожного з нас цей день має своє значення. Для учнів – це нова валіза знань за плечима, для вчителів – гордість за виховання майбутнього покоління, для батьків – мить, коли їхні діти стають дорослішими на [...]

Сьогодні Міжнародний день захисту дітей. Діти нашого закладу в цей день мріють, щоб наша країна знов стала мирною та квітучою, щоб усі люди з дітьми могли радіти життю, сонечку, природі. Свої мрії діти показали в малюнках, які надіслали воїнам для підтримки морально-психологічного стану наших захисників.

Всесвітній день вишиванки — міжнародне свято, яке покликане зберегти народні традиції створення та носіння вишитого українського одягу. Вишиванка – код нації. Діти нашого закладу люблять Україну, пишаються нею, продовжують традиції українського народу. Зараз війна розкидала дітей по всім містам України, а також за кардон, але й там наші діти відзначають це свято.

День перемоги над нацизмом у другій світовій війні Сьогодні День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Ми згадуємо усіх людей, що загинули під час найбільшої трагедії в історії людства – у Другій Світовій війні. Вчителі разом з нашими учнями, які для нас дуже важливі й відстань в цьому не завадить згадати, про те, як в [...]

День пам’яті та примирення (натисни) День пам’яті та примирення — пам’ятний день в Україні, день капітуляції нацистської Німеччини. День вшанування подвигу українського народу, його видатного внеску у перемогу антигітлерівської коаліції у Другій світовій війні та висловлення шанування всім борцям проти нацизму. Міжнародна подія, яка несе у собі глибокий символізм. Пам’ять - ми не повинні забувати мільйони людей, які загинули [...]

Співаємо разом

Feb 16, 2022 | Рубрики Новини

Спеціальна школа з нагоди відзначення Дня єднання, разом з усією країною  о 10.00 виконала Державний Гімн України.

До Дня єднання

Feb 16, 2022 | Рубрики Новини

16 лютого 2022 року до Дня єднання у нашій школі з учнями 1-10-х класів були проведені відповідні заходи: уроки, виховні години, бесіди з метою посилення консолідації українського суспільства, зміцнення його стійкості в умовах зростання гібридних загроз, інформаційно-пропагандистського, морально-психологічного тиску на суспільну свідомість.

З Україною в серці

Feb 16, 2022 | Рубрики Новини

 В бібліотеці та музеї закладу організовани виставки художньої літератури, фотоматеріали та історичні документи з нагоди відзначення Дня єднання на тему “З Україною в серці”          

День єднання

Feb 16, 2022 | Рубрики Новини

16 лютого 2022 року Перший урок в закладі освіти пройшов за темою “Я – людина. Ми – родина. Дім наш – Україна”. Тема уроку присвячена державному святу — День єднання. Свято оголошено для ”посилення консолідації” українців, зміцнення їхньої “стійкості” на тлі зростання гібридних загроз, пропагандистського та морально-психологічного тиску на суспільну свідомість.

Страница 1 из 152 1 2 152 Вперед →