Много шаблонов для WordPress на wordpreso.ru; полезные заметки для автомобилистов на avto-robot.ru. Обзоры полезных веб-сервисов и CMS на druweb.ru.

19 січня 2022 року вихователь Швидка Д.В. у групі № 11 провела бесіду «Без добрих справ немає доброго імені». Метою бесіди було продовжувати ознайомлювати учнів із поняттям людяність, милосердя, виховувати почуття доброти, чуйності, поваги; формувати активну життєву позицію, пробудити в дітей бажання безкорисливо чинити добро та милосердя; виховувати вміння співчувати та приходити на допомогу людям [...]

Обережно ожеледиця

Jan 18, 2022 | Рубрики Новини

18 січня 2022 року вихователь Лисенко Г.Ю. у групі № 7 провела бесіду «Обережно ожеледиця». Метою бесіди було повторити й закріпити правила поведінки під час ожеледиці; сприяти усвідомленню школярами необхідності дотримуватися правила безпеки як засобу зменшення травмування; виховувати бажання мати міцне здоров’я.

Квіти на підвіконні

Jan 14, 2022 | Рубрики Новини

14 січня 2022 у дошкільному підрозділі в рамках проекту «Красиве і корисне» відбувся виховний захід «Квіти на підвіконні», під час якого малюки висаджували насіння квітів. Під час заходу вихователі розвивали уявлення дітей про життя рослини, їх розмноження, будову, а також розвивали екологічне мислення, виховували відповідальність за посаджені рослини, бажання доглядати за ними.

13 січня 2022 року до свята Василя та Маланки учні 9-10-х класів пройшлися святково вбраною юрбою по закладу та щедрували з метою познайомити учнів з традиціями святкування, народними звичаями та обрядами; сприяти формуванню духовно багатої особистості; прищепити інтерес до національної історії і культури.

12 січня 2022 року вихователь Васильєва Л.П. у групі № 3 провела виховний захід «Зимові обряди та свята». Метою заходу було ознайомити учнів з традиційними зимовими християнськими святами: Святого Миколая, Різдвом Христовим, Святого Василя, з обрядом колядування і щедрування; розвивати артистичні здібності, вміння знаходити потрібну інформацію.

11 січня 2022 року вихователь Покусаєва О.О. у групі № 4 провела виховний захід «Подорож до країни ввічливості та доброти». Метою заходу було продовжити навчати учнів правилам поведінки вдома, в школі, в громадських місцях; розвивати навички культурної поведінки та дружні відносини між учнями класу; виховувати: повагу до однолітків та людей старшого віку.

24 грудня 2021 року вихователь Караченцева Т.М. у групі № 7 провела виховний захід «Допоможемо зимуючим птахам». Метою заходу було спираючись на знання учнів, продовжувати розвивати знання про зимуючих птахів своєї місцевості і їх життя взимку; розширити уявлення про заходи по охороні птахів взимку; виховувати любов до природи, бажання допомагати птахам, екологічну культуру.

Імунітет. Що це?

Dec 23, 2021 | Рубрики Новини

23 грудня 2021 року вихователь Христенко Л.М. у групі № 5 провела годину спілкування «Імунітет. Що це?». На заході були розглянуті правила та гігієна харчування, учні з’ясували  чому необхідно харчуватися різноманітною їжею; діти поглибили знання про здоров’я, про здоровий спосіб життя; розвивали інтерес до фізичної культури, необхідність дбайливого та бережливого ставлення до свого здоров’я.

22 грудня 2021 року учні 10-А класу разом з класним керівником відвідали Харківський міський дельфінарій «Немо» та океанаріум. Учні отримали велике задоволення та багато позитивних емоцій від вистави з дельфінами та відвідування океанаріуму.

20 грудня 2021 року вихователь Шевченко Т.О. у групі № 12 провела бесіду «Як святкують Новий Рік в різних країнах світу». Метою бесіди було  розширити знання дітей про святкування Нового року в різних країнах світу; розвивати творчу уяву, акторські здібності школярів; виховувати в учнів почуття прекрасного, повагу до звичаїв та традицій інших народів.

Страница 1 из 149 1 2 149 Вперед →