Много шаблонов для WordPress на wordpreso.ru; полезные заметки для автомобилистов на avto-robot.ru. Обзоры полезных веб-сервисов и CMS на druweb.ru.

Учні Комунального закладу “Харківська спеціальна школа 7″Харківської обласної ради підготували малюнки для участі у Всеукраїнському конкурсі дитячого малюнка “Охорона праці очима дітей -2024”

Учні КЗ «ХСШ №7» ХОР підготували малюнки до Дня Соборності України.

22 січня 2023 року вихователі разом з дітьми провели захід до Дня Соборності України. Метою заходу було дати інформацію про один із найважливіших днів у історії України – День Соборності. виховувати почуття патріотизму та гордості за приналежність до великого народу.

Здобувачі освіти КЗ “ХСШ 7” ХОР вітають з Різдвом та наступаючим Новим роком!!!

21 листопада 2023 року вихователь різновікової групи Лашина М.М. провела  виховний захід: “День Гідності та Свободи”. Під час якого дала уявлення дітям про такі цінності, як:”гідність, честь та свобода”. Виховувала любов  до Батьківщини, до історії  свого  народу.

Вихователь різновікової групи Лашина М.М., провела захід на тему: “Правила безпечної поведінки на дорозі”. Під час якого продовжувала ознайомлювати дітей з правилами безпечного переходу дороги по пішохідному переходу; закріплювали знання дітей про сигнали світлофора.

Вихователь дошкільного підрозділу старшої групи Дараган Л.О. , провела  захід на тему: «Обережно! Отруйні гриби». Діти познайомились з різновидами грибів,навчились розрізняти їстівні від отруйних.

Учні КЗ “ХСШ №7” ХОР із великим задоволенням відвідують заняття в Благодійному фонді “Карітас Харків”(Дивись,натиснувши на слово “харків”)   Дякуємо за підтримку і розваги в такий час.

Педагоги КЗ “ХСШ № 7” ХОР разом з учнями провели акцію “Зроби добро – допоможи безпритульним тваринам рідного міста”

  27 жовтня 2023 року,  у День української писемності та мови, учні та вчителі нашого закладу прийняли участь у Всеукраїнському радіодиктанті національної єдності.

Страница 1 из 154 1 2 154 Вперед →