Много шаблонов для WordPress на wordpreso.ru; полезные заметки для автомобилистов на avto-robot.ru. Обзоры полезных веб-сервисов и CMS на druweb.ru.

Під час пожежі

Sep 24, 2020 | Рубрики Новини

24 вересня 2020 року вихователь Орел Л.К. у групі № 13 провела годину «Правила пожежної безпеки у вашому домі. Правила поводження під час пожежі». Метою заходу було продовжувати знайомити дітей з правилами поведінки під час виникнення пожежі в приміщенні, розширити уявлення про причини виникнення пожеж та можливі наслідки, розвивати увагу, виховувати бережливе ставлення до власного [...]

23 вересня 2020 року вихователь Руденко Л.В. у групі № 8 провела бесіду на тему «Значення режиму дня у житті школярів». Метою бесіди було актуалізувати в учнів розуміння значення збереження власного здоров’я, важливості дотримання режиму дня; розвивати прагнення зміцнювати власне здоров’я; виховувати бажання дотримуватись здорового способу життя.

Без шкоди до природи

Sep 22, 2020 | Рубрики Новини

22 вересня 2020року вихователь дошкiльного пiдроздiлу Лашина М.М. провела «Без шкоди до природи». Пiд час заходу формувала знання про природу, природні явища. Розвивала естетичне почуття любові, поваги до навколишнього світу. Спонукала в дітях бажання доглядати за природою.

Легенди про Україну

Sep 17, 2020 | Рубрики Новини

17 вересня 2020 року вихователь дошкільного підрозділу Сніцар Л.Є. провела виховний захід «Легенди про Україну», під час якого розповіла дітям легенди рідного краю, ознайомила з народною символікою – вербою та калиною та виховувала у малят інтерес та повагу до національних традицій.

15 вересня вихователь Фєсюк О.А. у групі № 5 провела годину спілкування «Любов і доброта – основні ідеали справжньої людини». Метою заходу було продовжувати ознайомлювати учнів із поняттями і законами доброти, честі, справедливості; виховувати почуття людської гідності; розвивати творчу уяву, мислення, пізнавальний інтерес.

14 вересня 2020 року вихователь Караченцева Т.М. у групі № 6 провела бесіду «Коронавірус і транспорт. Правила безпеки». Метою бесіди було попередити можливе розповсюдження інфекції, допомогти сформувати в учнів свідоме ставлення до свого життя і здоров’я, оволодіти основами здорового способу життя, життєвими навичками безпечної для життя і здоров’я поведінки у повсякденному житті.

11 жовтня 2020 року вихователь дошкільного підрозділу Дараган Л.О. провела захід «Здоров`я дитини – багатство країни». Метою якого визначали поняття «здоров`я», «здоровий спосіб життя», фактори, що впливають на здоров`я. Під час розвиваючих ігор вихователь вчила дітей необхідності дбайливого і відповідального ставлення до здоров`я, визначали, що власна поведінка і спосіб життя є найважливішим фактором, який впливає [...]

10 вересня 2020 року вихователь Швидка Д.В. у групі № 10 провела годину спілкування «Увага! Діти на дорозі!». Метою було вчити дітей правильно поводитися на проїжджій частині; закріплювати з учнями знання правил та умов безпечного переходу вулиці; виховувати культуру поведінки на дорозі, обов’язковість у дотриманні Правил дорожнього руху.

Правила поведінки

Sep 9, 2020 | Рубрики Новини

09 вересня 2020 року вихователь Лисенко Г.Ю. у групі № 6 провела виховну бесіду на тему «Правила поведінки в їдальні». Метою заходу було вчити шанобливого ставлення до працівників їдальні; дати дітям елементарні знання про правила сервірування столу, сприяти оволодінню навичками користування столовими приборами; вчити дітей правил поведінки в їдальні; розвивати навички культурної поведінки.

Ти і твоя сім’я

Sep 8, 2020 | Рубрики Новини

  08 вересня 2020 року вихователь Покусаєва О.О. у групі № 2 провела виховну годину на тему «Ти і твоя сім’я». Метою заходу було: поглибити знання дітей про сім’ю, про основні обов’язки членів сім’ї — кожен член великої родини має дбати про красу, чесність і порядність свого роду. Виховувати шанобливе ставлення до старших членів сім’ї.

Страница 1 из 125 1 2 125 Вперед →